The BEST Guide to POLAND
Unanswered  |  Archives 
 
 
User: Guest

Home / Po polsku  % width posts: 4

Czy Ukraina jest bezpiecznie czy nie?


catsoldier 62 | 596
11 Jul 2011 #1
Czy Ukraina jest bezpiecznie czy nie? Nie znam nic o Ukrainie. Będziecie jeźdźić do Euro 2012 w Ukrainie?
Malopolanin 3 | 133
11 Jul 2011 #2
Raczej nie leży w interesie Ukraińców napadanie na turystów. W RPA, podczas Mistrzostw Świata, jednym z najniebezpieczniejszych krajów nie-trzeciego świata, obyło się bez krwawych ekscesów, o ile mi wiadomo. Pewnie wystarczy unikać ciemnych zaułków.
peter_olsztyn 6 | 1,098
12 Jul 2011 #3
Czy Ukraina jest bezpiecznie czy nie?

Samochodem bym tam jeszcze nie pojechał ale generalnie jest bezpiecznie. Ostatni raz byłem tam w 2006 roku i oprócz hałaśliwych, podpitych zołnierzy nic nie zauważyłem na minus. Tambylcy jedynie ostrzegli mnie przed kieszonkowcami, ktorych na szczęście nie miałem nieprzyjemności spotkać :) No i nikt mnie nie zaczepiał o fajki jak w Anglii ;)
Sokrates 8 | 3,346
12 Jul 2011 #4
Raczej nie leży w interesie Ukraińców napadanie na turystów.

To niewiele Ci wiadomo.

Czy Ukraina jest bezpiecznie czy nie? Nie znam nic o Ukrainie. Będziecie jeźdźić do Euro 2012 w Ukrainie?

1. Nocuj zawsze w hotelach i motelach unikaj wszelkich prywatnych mieszkań i gospodarstw agroturystycznych, kradzieże i napady szczególnie na wsi i w małych miastach są powszechne.

2. Nie zostawiaj samochodu w odludnym miejscu i upewnij się że wszytko jest legalne, szanse na odzyskanie skonfiskowanego przez policję auta są często minialne.

3. Nie wynajmuj prywatnych przewodników, chyba że to Polacy, istnieją całe gangi ukraińskie skoncentrowane wokół wciągania turystów w przysłowiową bramę.

Generalnie Ukraina jest niebezpieczna, Ukraińcy kradną, napadają i wszczynają pijackie burdy ale jeśli będziesz się trzymał większych miast i miał się na baczności powinno być OK.


Home / Po polsku / Czy Ukraina jest bezpiecznie czy nie?
BoldItalic [quote]
 
To post as Guest, enter a temporary username or login and post as a member.