The BEST Guide to POLAND
Unanswered  |  Archives 
 
 
User: Guest

Home / Po polsku  % width posts: 3

Elity wygrywają. Z narzędziami, które posiadamy nie ma nadziei dla ludzkości.


kondzior 12 | 1,074
1 Aug 2020 #1
Ludzie, niektórzy z was znają ten termin, ale pomyślałem, że powinienem się upewnić, że odbędzie się tutaj dyskusja na temat poprawnych terminów i ich używania: Metapolityka.

Jak wszyscy wiecie, narzekanie na coś w Internecie niczego nie zmienia. Ale może tak samo jest z próbami zmiany tego w parlamencie. To wtedy, gdy masz władzę polityczną (jak Trump, PIS, lub niektóre partie prawicowe w niektórych krajach europejskich), ale brakuje ci władzy metapolitycznej. To jest w zasadzie potencjał kontrolowania opinii publicznej. W rezultacie Trump musi nieustannie walczyć z kłamstwami i decyzjami podejmowanymi na ich podstawie przez MSM, intelektualistów uniwersyteckich i najbogatsze firmy na świecie.

Pomyśl o tym w ten sposób: dlaczego "intelektualny" jest w naszych czasach terminem obraźliwym (dla mnie jest)? Ponieważ każdy, kogo to określenie dotyczy i jest publicznie widoczny, jest pełen gówna. Każdy "odważny, wolnomyślicielski" jest lewicowym radykałem, który absolutnie nie jest w konflikcie z głównym nurtem. Dzieje się tak, ponieważ lewica ma absolutną metapolityczną władzę i dlatego może forsować każdą narrację, jakiej chce, a obecnie przeważnie nawet rażące kłamstwa.

Czy mogli to zrobić kilka dekad temu? Nie, ciągle przesuwają Overton window. Prawdą jest, że boomersi mogli łatwo zatrzymać ten trend. Dziś istnieje realne, a w pewnym momencie zaistniało niebezpieczeństwo, że jeśli się odezwiesz, możesz stracić pracę.

Jednak patrząc na lata 50. lewicowi ideolodzy byli w bardzo podobnej sytuacji i w tym czasie media nie były pod ich kontrolą i same musiały wystąpić przeciwko mainstreamowi. Ale udało im się wprowadzić ogromne zmiany, nawet bez władzy politycznej.

Teraz pytanie brzmi, jak wiele z tego można powtórzyć po prawej stronie. Brakuje mu poparcia światowych elit. Jednak jego ideologia, na przykład dwie płcie kontra dwa miliony, narody posiadające własne kraje kontra genocyd, katolicyzm kontra szatan, jest zakorzeniona w rzeczywistości. Ale jeśli piszesz biznesowy e-mail bez języka gender, może to wpędzić cię w kłopoty, co tu mówić o wystąpieniu bezpośrednio przeciwko elitom. Zasadniczo wymaga to ludzi, którzy nie przejmują się własną przyszłością.

Oto krótkie nagranie wideo autorstwa jednego z takich ludzi, Martina Sellnera (po niemiecku), na ten temat. Ruchy tożsamościowe w Europie zmierzają w tym kierunku. Mogą nie być zbyt skuteczne, ale jest przeciwko nim wiele represji. Myślę, że to wskazuje, że przynajmniej trochę szkodzą elitom.

bitchute.com/video/G5Ew6oyA588
Mr Grunwald 22 | 1,641
1 Aug 2020 #2
Ja bym powiedział że potrzebni są ludzie którzy właśnie martwią się o przyszłość kraju! Ale nie dadzą się ponieść emocjom
OP kondzior 12 | 1,074
1 Aug 2020 #3
Powodem, dla którego prawica stale się cofa, jest fakt, że zasadniczo nie chcą angażować się we wzajemne wyniszczenie. Gdy konflikt osiągnie pewien poziom, prawica będzie na ogół oferować niewielkie ustępstwa, aby go zakończyć. Natomiast lewica jest gotowa zniszczyć kraj w służbie swojej sprawie.

Na początku nie był to problem, ale w końcu dochodzą do tego setki małych ustępstw, co doprowadziło do obecnej sytuacji na zachodzie.


Home / Po polsku / Elity wygrywają. Z narzędziami, które posiadamy nie ma nadziei dla ludzkości.
BoldItalic [quote]
 
To post as Guest, enter a temporary username or login and post as a member.