The BEST Guide to POLAND
Unanswered [7]  |  Archives [1] 
 
Witamy, Guest
Home / Po polsku   6 posts

Zamach na Kaczyńskiego? Inspiratorem będzie histeryczny antypisowiec Tomasz Lis


Polonius3 1,015 | 12,527    
17 Jun 2017  #1

Jeśli dojdzie do zamachu na szefa PiS, ABW będzie wiedziało gdzie szukać inspiratorów; "Newsweek" opublikował faktyczny instruktaż z planem siedziby PiS i zwyczajach Kaczyńskiego; posypały się wpisy internautów zachęcających oo zamachu

Dziennik "Rzeczpospolita" poruszył temat wpisów w mediach społecznościowych, które zachęcają do zamachu na Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Wedle informacji dziennika zajęła się nimi już Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wszystko zaczęło się od artykułu "Pod kloszem partii" w tygodniku "Newsweek", w którym opublikowano szczegółowy plan siedziby PiS oraz zwyczaje Jarosława Kaczyńskiego. Podano m.in., o której godzinie prezes Kaczyński pojawia się w siedzibie partii, w jaki sposób zabezpieczony jest budynek, ilu jest ochroniarzy i pracowników biura, a nawet, gdzie są kamery i są jakie przeszkody, aby dostać się do gabinetu lidera PiS. Ponieważ nigdzie szaleńców nie brakuje, wciąż podsycana przez "totalną opozycję" antyrządowa histeria może doprowadzić do tragedii. Do najzagorzalszych antypisowców należy red. naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis.

Ziemowit 10 | 2,878    
18 Jun 2017  #2

Zamach na Jarka nigdy się nie uda. Jarek to jest człowiek grubej skóry i pociski będą się od niego odbijały. Nie chcę przez to powiedzieć, że jest to tzw. partyjny beton, tylko że to człowiek odporny na różne przeciwności losu.
terri 1 | 1,382    
18 Jun 2017  #3

Ale NIKT nie zyje wiecznie.
NoToForeigners 8 | 953    
18 Jun 2017  #4

@terri
To akurat daje nadzieję, że niedługo znikną z polityki Petru, Schetyny i inne robactwo.
Co do Lisa... Robi Zielonej Górze wielki wstyd ten pajac.
WielkiPolak 57 | 1,030    
18 Jun 2017  #5

Prawie kazdy tweet Lisa jest anti-Pisowski, jakby o niczym innym w zyciu nie myslal tylko o tym jak bardzo nienawidzi Kaczynskiego i Pisu.
NoToForeigners 8 | 953    
23 Jun 2017  #6

Merged:

Poparcie dla rząduRekordowe poparcie dla rządu w wynikach sondażu IPSOS.

wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-ipsos-dla-okopress-rekordowe-poparcie-dla-pis/p38qwhf

Lewactwo odpada w tej gonitwie. Super sprawa. Nie będzie w Polsce islamskich terrorystów jeszcze przez jakiś .Home / Po polsku / Zamach na Kaczyńskiego? Inspiratorem będzie histeryczny antypisowiec Tomasz Lis
Click this icon to move up back to the quoted message. Bold Italic [quote]

 
To post as Guest, enter a temporary and unique username or login and post as a member.