The BEST Guide to POLAND
Unanswered  |  Archives 
 
 
User: Guest

Home / Po polsku  % width posts: 129

Polska jest dyktaturą?


Lolek222 - | 80
25 Dec 2015 #121
Z wyjątkiem otwartego terroru, rząd PiS wszystkie te punkty wyhacza, czego dowiodłem wyżej.

Niczego nie dowiodles poza tym, ze wspierasz opcje przeciwna. Proste.
OP Polonius3 1,000 | 12,446
25 Dec 2015 #122
regulować każdą sferę życia obywatela

Taką formacją czy kierunek jest Poprawność Polityczna. Do wszystkiego
się wtrąca. W Polsce jeszcze istnieje przewiwko niej spory opór ale w krajach anglosaskich i na Zahcodzie Europy PP rządzi. A że Polska na ogół małpuje Zachód to tylko kwestia czasu zanim to i nad Wisłę dotrze. Przykład: W Szwecji wyrzucono pastora, która uczył zgodnie z Biblią że praktyki homoseksualne są grzechem. W Stanach cukiernia, która nie chciała umieścić figurek pary pederastów na torcie weselnym, musiała zamknąć podwoje. W Ameryce jest też nacisk na to, by z obiegu publiczengo wyeliminować wyraz Christmas. W Anglii z formularzy opieki społecznych usunięto nielubiane przez PP wyrazy ojciec i matka. Teraz wymienia się tylko: rodzic A i rodzic B. PP także miesza się do programów nauczania w szkołach. To jest prawdziwy totalitaryzm!
Borsukrates 5 | 131
26 Dec 2015 #123
A słyszeliście, żeby banda lewaków / liberalnych ludzi poszła i kogoś skopała ? Linki, przykłady.
OP Polonius3 1,000 | 12,446
26 Dec 2015 #124
kogoś skopała

Taka prymitywna przemoc to tylko w stylu RN i kiboli. Lewacko-liberalna PP używa subtelniejszych form "perswazji" -- swoim oponentom funduje zwolnienia z pracy i wystawia wliczy bilet.

zwolnienia z prac

Jeden przykład z USA:

dailysignal.com/2015/11/13/marriage-fired-marquette/
sawii
20 Dec 2016 #125
dolnoslask: Błąd, jestem z Polski, ale przebywam tam tylko sporadycznie. czasami wpadam na net aby zobaczyć jak tam - ekhm - nastroje.

Tak tak, wiem wiem, jestem agentem obcych wpływów i nie dla mnie miejsce w nowej kartoflanej Ojczyźnie pod wodzą Kotka Teleranka. W jedności siła, wygońmy obcych z Ugandy jak zrobił to Idi Amin !

Naród, który wybiera złodziei i manipulantów jeszcze większych od poprzednich gnojków (Teraz K....My - ktoś pamięta to hasło jeszcze ? ), przypomina panienkę lekkich obyczajów, co ucieka od jednego alfonsa, który ją lał, do innego alfonsa, który będzie robił to samo.... "ale ja nie wiedziałam" - bez pomyślunku, bez dalekosiężnego planowania, z kompleksami, bez kwalifikacji, bez umiejętności, bez znajomości języków obych, bez obycia w świecie - jaki rząd, taki naród co go wybrał.

Może z tymi ostatnimi cechami trochę pojechałem, nie wszyscy są tacy sami, ale tak to trochę przypomina.... wymachiwanie jakąś szabelką i kutasikiem (ktoś z "patriotów" wie, co to był "k..." w języku Pana Tadeusza ?), nadymanie się jakieś dziwne, przypomina generalnie zachowanie karła, który skacze jak p... ,żeby tylko udowodnić sobie i wszystkim dookoła, że nie jest niski.

Mam tylko nadzieję, ze nie dojdzie w kraju do jakiejś wojny domowej, mam nadzieję, że w służbach specjalnych, wojsku i policji zostali jeszcze jacyś rozsądni ludzie,niech tam rządzi junta wojskowa jak w Tajlandii od paru lat, jeśli społeczeństwo jest na tyle podzielone.. oczywiście żart i życzę Polsce, żeby była fajnym, tolerancyjnym, otwartym krajem, zyczliwych, wesołych (ale mądrze wesołych) ludzi - zawsze-kombinatorów, którzy poradzą sobie w każdych warunkach. I żeby ci ludzie byli na tyle zadowoleni ze swojego życia, żeby nie musieli głosować na takich ludzi jak PiS,którzy im więcej jest frustracji w kraju, tym lepsze wyniki osiąga...weźmy takiego Ziobrę np. - prywatna wojna z całym środowiskiem lekarskim, dlatego, że kiedyś jakiś lekarz popełnił błąd i zmarł jego ojciec....
OP Polonius3 1,000 | 12,446
24 Dec 2016 #126
Merged: Krótka pamięć (hipokryzja?) Ewy Kopacz

"Tylko wyjście na ulicę może powstrzymać autorytarne rządy Prawa i Sprawiedliwości!" - przekonywała b. żfremier Ewa Kopacz w listopadzie b. roku w Radiu ZET.

"Pokażmy, że władzy w Polsce nie można przejąć na ulicy, a jedynie przy urnie wyborczej! - mówiła zaś w listopadzie 2014 roku, kiedy to jeszcze PO była przy władzy.

Schizofrenia, hipokryzja, rozdwojenie jaźni, obłuda, krótka pamięć? Nie! Po prostu platformerstwo!
marek5364ja - | 3
5 Oct 2018 #127
No chyba wszędzie wybierają tych co dużo obiecują i nie będą jak ci teraz co są.
Spike31 2 | 2,100
25 Oct 2018 #128
"Polska jest dyktatura?"

Polska to jest kraj, w ktorym sa szanowane demokratyczne wybory i to Polacy decyduja kto nimi rzadzi.

W Polsce nie ma takiego nieposzanowania demokracji jak w "twardym jadrze unii" gdzie Niemcy probowaly wplynac na wybor ministra we Wloszech

tvp.info/37381002/wlochy-niemcy-nie-beda-wskazywac-nam-kandydata-na-ministra-finansow
Lyzko 29 | 7,094
5 Nov 2018 #129
Niemcy sa rzeczywiscie dyktatura lewa, gdzie na ulice jeszcze jest zakazane, zartowac o Hitler a gdzie za to bedzie kara pieniedzowa nie mniejsze niz 200 euro.


Home / Po polsku / Polska jest dyktaturą?
BoldItalic [quote]
 
To post as Guest, enter a temporary username or login and post as a member.