The BEST Guide to POLAND
Unanswered  |  Archives 
 
 
User: Guest

Home / Po polsku  % width posts: 3

Jestem Polakiem wraz z Rodziną w Brisbane in Australia


Everton 1 | 2
18 Jun 2014 #1
Jakiekolwiek pytania, proszę kierować tu na forum w języku polskim (to forum to chyba dla Polaków), jeżeli ktoś z Was chce się nauczyć języka Polskiego to zapraszam również dzieci, bierzemy za dzień $150 i zapewniam, że z żoną i moją córką nauczymy Was mówić po Polsku. Pytania typowo prywatne w załatwianiu spraw tu w Australii odpłatnie, wszystko jest do zrobienia.

:D Brisbane City, Gold Coast, ETC Queensland / Australia

Merged: Studia podyplomowe w Brisbane lub językowe zapraszam do rozmów

Ukończyłeś Studia, chcesz studiować (studia po dyplomowe, chcesz mieć dużo czasu dla siebie i studiować?) w Australii Brisbane City w prestiżowej dzielnicy, Wybierz 1 Rok lub 2 lata i jaka szkoła: Językowa Angielski, czy szkoła podyplomowa. Załatwię wszelkie formalności, doradzę tak nikt inny co musisz zrobić, aby żyć w Australii. Wszelkimi formalnościami zajmuję się osobiście, pobieram za to niewielką opłatę, Australia to kraj kapitalistów, nawet Chińczycy płacą więcej niż Polacy :D - Poważnie cokolwiek tu na miejscu załatwić, zrobię to za Was, umowy na wynajem podpisujecie osobiście, takie prawo Zobacz podpisz i jest Twoje, ale spokojnie wszystko jest w najlepszym porządku. Pisz śmiało tu lub na mój priv. Podejdziesz do sprawy poważnie, a ja na poważnie zacznę działać. - W tym jest podpowiedz w jakiej dzielnicy kupować, aby zaoszczędzić krocie (>>> krocie), będę przewoził Was na żądanie zanim staniecie na własnych nogach* Zawiozę na zwiedzanie, etc - Gold Coast, etc od Was zależy gdzie - Zapraszam, tylko poważne pytania. Mam 45 lat i nie mam zamiaru bawić się w Kotka i Myszkę ponadto mam rodzinę i Szanuje życie.

P.S. Wszelkie dokumentacje przesyłasz bezpośrednio, ja wskazuje gdzie I załatwiam wszystko na miejscu, koleżeńska pomoc, ponadto jeżeli życzysz sobie, wskaże dobrego agenta, ktory będzie się Tobą opiekował w chwilach wątpienia, jeżeli wybierzesz inną drogę.

Przepraszam za szybką informację, mała poprawka:

Tak, zgadza się dokumentację, twoje certyfikaty, dyplomy prześlesz bezpośrednio do szkoły I od szkoły otrzymasz pełne informacje o Wizie Studenckiej, jest to załatwiane bardzo szybko, wszystkie wizy są w systemie I możesz sobie kontrolować na bieżąco, pod wizę możesz podczepić rodzinę najbliższą, jeżeli trzeba, określasz jaki kierunek, określasz na jak długo 1 lub 2 lata, przygotuj się na zapłatę ubezpieczenia za cały okres studiów, jeżeli zrezygnujesz szybciej lub zmienisz opcję, ubezpieczenie powraca, tu w Australii jest obowiązek zwroty nadpłaty lub za niedokończoną usługę, nie stracisz. Wynajem na miejscu lub mogę wskazać, najlepiej podaj te informacje przed zakupem biletu na samolot w tym przypadku otrzymasz stosowny bonus na zakwaterowanie na okres przejściowy, jest to bardzo ważne, później mogę pomoc w dalszych krokach...JESTEM BY POMAGAĆ LUDZIOM ! - Czy Warto Studiować w Australii? Zadaj sobie to pytanie, a jeżeli masz taka potrzebę Serdecznie I Ciepło Zapraszam
Unja - | 8
3 Dec 2014 #2
Tylko rejestrowany agent moze udzielac informacji i pomagac ludziom odplatnie czy tez darmowo.
Nielegalne i karalne jest to co tu oferujesz jesli nie jestes zarejestrowany jako AGENT.
Robson111
5 Dec 2015 #3
Witam w 2016 przylatujemy z UK do Sunshine .
Chyba najpierw na e-visitor a potem zmienimy na study visa i bedziemy szukac sponsora .
Na jaki kierunek kursu najlepiej sie udac zeby miec najwieksze szanse znalezienie sponsora ?
Czy jest szansa znalezienie pracy przy opiece nad niepelnosprawnymi lub starszymi i czy wogule jest sens aplikowac online z UK w poszukiwaniu pracodawcy ?
Bede wdzieczny z odp ..
Pozzdrawiam
Robert

Podaje moj e-mail : robert.tt@interia.eu
Robert


Home / Po polsku / Jestem Polakiem wraz z Rodziną w Brisbane in Australia
BoldItalic [quote]
 
To post as Guest, enter a temporary username or login and post as a member.