The BEST Guide to POLAND
Unanswered  |  Archives 
 
 
User: Guest

Home / Po polsku  % width posts: 175

Polecam to, strony i wiadomości w sieci o Polsce


Wulkan - | 3,250
14 Sep 2015 #31
Do wyboru: rosyjski albo arabski.

hehe to ja chyba wolę pozostać niezdecydowany
Ziemowit 13 | 4,272
14 Sep 2015 #32
Choć wszystko jest możliwe, nie sądzę, że Rosja odegra w tym wszystkim pierwszoplanową rolę. Islam tak.

Rosja upadnie wraz z cywilizacją zachodnią, albo zostanie siłą nawrócona na islam. Jednak cywilizacja zachodnia upadnie tylko w Europie, zaś Ameryka ocaleje; po pierwsze jest "za morzem", a po drugie to zbyt wielu Amerykanów ma broń, aby dać się powyrzynać jak wieprze tym nowym barbarzyńcom z Państwa Islamskiego.

Ponadto, mogą ocaleć Wyspy Brytyjskie, ponieważ Amerykanom będzie łatwiej je obronić przed muzułmańskim zalewem, chyba że islamska piąta kolumna w tym kraju wcześniej opanuje i podporządkuje sobie Brytyjczyków przeznaczonych do strzyżenia niczym stado baranów. Broniąc się - o ile będą chcieli się bronić - nie będą mogli powiedzieć: "Tak nam dopomóż Bóg", bo już nie wierzą w Boga.
Polonius3 1,000 | 12,446
14 Sep 2015 #33
kometa i zapanuje spokój

Tego wykluczyć nie można. Tak wyginęły dinozaury.
Ironside 50 | 10,935
15 Sep 2015 #34
Przyleci kometa i zapanuje spokój ;)

Odstaw te grzyby.
Wulkan - | 3,250
15 Sep 2015 #35
dobry njus

wiadomosci.onet.pl/kraj/sondaz-mialka-kampania-zniecheceni-wyborcy-po/32vj4j#.VffiaeV4PEY.twitter

Bardzo mądra wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego.


Jardinero 1 | 407
20 Sep 2015 #36
Bardzo mądra wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego

To oksymoron. ;-)
Temu panu jak i całemu PiSowi już dziękujemy.
Wulkan - | 3,250
20 Sep 2015 #37
Temu panu jak i całemu PiSowi już dziękujemy.

Przeciwnie, gdyby nie on i jego partia to po przyszłych wyborach znowu by platforma rządziła. Wogóle obejrzałeś przemówienie czy tak automatycznie sobie nadajesz?
Jardinero 1 | 407
20 Sep 2015 #38
gdyby nie on i jego partia to po przyszłych wyborach znowu by platforma rządziła

Też nie przepadam za PO, ale to jest już mniejsze zło w porównaniu z ciemnogrodem, demagogią i destrukcją demokracji jaki oferuje PiS... Niestety, bardzo dobrze odzwierciedla on typowe kompleksy i fobie polskiego społeczeństwa...

Zmiana, ale na gorsze, to nie jest dobre posunięcie - to krok w tył, a nie do przodu - czyli uwstecznienie. Niestety, duża część rodaków tego nie pojmuje, jakby dostali małpiego rozumu. Woli mrzonki Jarka i czary Antka, którzy obiecują gruszki na wierzbie. Nie wiem, kiedy słucham PiSowskich wywodów to tracę nadzieję i rezygnuję - jak to możliwe, że jesteśmy tak tępym narodem?
Wulkan - | 3,250
21 Sep 2015 #39
Też nie przepadam za PO, ale to jest już mniejsze zło w porównaniu z ciemnogrodem

Przeciwnie, nie ma nic gorszego od lewactwa, PiS to mniejsze zło.
Jardinero 1 | 407
21 Sep 2015 #40
lewactwa

A cóż to takiego?

PiS to mniejsze zło

Czyli wybierasz ciemnogród?! Tak czy inaczej, tu się różnimy: nic gorszego od ciemnogrodu, demagogii i żerowania na najniższych ludzkich instynktach.
Wulkan - | 3,250
21 Sep 2015 #41
nic gorszego od ciemnogrodu, demagogii i żerowania na najniższych ludzkich instynktach.

Tak jak pokazywanie utopionego dwulatka, syna niedojżalego ojca ktory stwierdził że wykorzysta zaistniałą sytuacje i przeprawi się z całą rodziną przez morze w dziurawej łudce? To jest dopiero demagogia, to jest dopiero żerowanie na ludzkich instynktach.

Tak czy inaczej, tu się różnimy

Różnimy się, takich jak ja jest w Polsce więcej niż takich jak ty, na szczęście.
Jardinero 1 | 407
21 Sep 2015 #42
takich jak ja jest w Polsce więcej niż takich jak ty

I w tym jednym możesz mieć chyba rację - dlatego coraz czarniej widzę tam przyszłość...

na szczęście

Tak - tylko pomyśl - czyje?
Wulkan - | 3,250
21 Sep 2015 #43
dlatego coraz czarniej widzę tam przyszłość...

Zawsze możesz wyjechać, w Europie nie brakuje państw gdzie przeważa lewactwo. I wtedy jak to się mówi "you'll feel right at home" ale twoje wnuki... już pewnie nie.

Tak - tylko pomyśl - czyje?

Polskiego narodu.
Jardinero 1 | 407
21 Sep 2015 #44
Zawsze możesz wyjechać, w Europie nie brakuje państw gdzie przeważa lewactwo

Oj, może powinieneś przenieść się do PL, bo chyba się tu okrutnie męczysz w ZK...

Polskiego narodu.

dla dobra polskiego narodu najlepsze byłoby chyba dokładne wymieszanie się ze wszystkimi dookoła - może wtedy wyzbyłby się tych wstrętnych fobii i kompleksów?
Wulkan - | 3,250
21 Sep 2015 #45
Oj, może powinieneś przenieść się do PL, bo chyba się tu okrutnie męczysz w ZK...

Przeciwnie, żyje mi się tu dostatnio i dobrze.

dla dobra polskiego narodu najlepsze byłoby chyba dokładne wymieszanie się ze wszystkimi dookoła - może wtedy wyzbyłby się tych wstrętnych fobii i kompleksów?

Rozumiem że masz kompleksy ale mów za siebie a nie za innych Polaków. Ja podobnie jak wiekszość Polaków kompleksów nie mam. Jestem dumny z bycia Polakiem, naszych tradycji i historii.
Jardinero 1 | 407
21 Sep 2015 #46
Przeciwnie, żyje mi się tu dostatnio i dobrze.

To powiedz, dlaczego psioczysz na 'lewacki' zachód? Skoro tak tu źle, to może się przenieś na 'wschód'?

Ja podobnie jak większość Polaków kompleksów nie mam

To przypomina alkoholika, pijącego i zarzekającego się, że nie, on nie ma problemu z alkoholem. On wierzy i jest święcie przekonany, że problem to mają wszyscy dookoła którzy tak myślą! ;-)

Popleczników ugrupowań typu PiS niestety zdaje się łączyć jedno: zacietrzewienie i mylne pojęcie patriotyzmu i dumy narodowej - typowe przypadłości kompleksiaków.

Jestem dumny z bycia Polakiem, naszych tradycji i historii.

Może czas wracać i wziąć udział w 'odbudowie' (czytaj: budowie największego skansenu narodowego) pod egidą PiSu? Wybory jeszcze się nie odbyły i różnie się może potoczyć... Chociaż jeżeli PiS nie wygra to WY£ĄCZNIE dlatego, że wybory zostaną sfałszowane ;-)
Wulkan - | 3,250
21 Sep 2015 #47
To powiedz, dlaczego psioczysz na 'lewacki' zachód? Skoro tak tu źle, to może się przenieś na 'wschód'?

A może się kiedyś gdzieś przeniosę, narazie mam tu kilka rzeczy do zrobienia a potem się pomysli. Jak Donald Trump wygra wybory to się przeniosę do Stanów :P

zacietrzewienie i mylne pojęcie patriotyzmu i dumy narodowej - typowe przypadłości kompleksiaków.

A co ma duma narodowa do kompleksów? twoja teoria nie trzyma się kupy bo jest dokładnie odwrotnie. To ty chcesz sie mieszać ze wszystkimi dookoła bo masz kompleksy na punkcie swojego wyglądu, kultury i może jeszcze języka. Też lubię języki obce "ogrodniku" :-) Hiszpański miałem na studiach ale nie uważam że Polski jest w czymś gorszy.

Chociaż jeżeli PiS nie wygra to WY£ĄCZNIE dlatego, że wybory zostaną sfałszowane ;-)

PiS raczej na pewno wygra co będzie mniejszym złem, im mniej platfusów w sejmie tym lepiej. Na PiS zagłosuje tylko w ostateczności jeżeli mniejsze partie nie będą miały szansy na przekroczenie progu w ostatnich sondażach. Byłby to bardziej głos przeciwko platfusom tak jak glosowałem przeciwko "bulowi" żeby się pozbyć starego, fałszywego krętacza.
Ironside 50 | 10,935
21 Sep 2015 #48
o. s. g. ch. :)

plebs nie powinien odszczekiwać się swoim przyrodzonym panom, a już tak nieładnie, widać to że rządy parobków udających elitę nie pozostaje bez wpływu na postawę plebsu.

ciemnogrodem, demagogią i destrukcją demokracji

A jakieś konkrety, bo ja tez mam zastrzeżenia wobec PiSu, ale nigdy bym nie wpadł na taki zestaw.

Zmiana, ale na gorsze, to nie jest dobre posunięcie - to krok w tył, a nie do przodu

Tak, bo zmiana to jest nieostający marsz postępu. To są jakieś Leninowskie rewolucyjnie pseudofilozofie!Mniejsza, a jakieś konkrety, jakie zmiany są złe?

dla dobra polskiego narodu najlepsze byłoby chyba dokładne wymieszanie się ze wszystkimi dookoła - może wtedy wyzbyłby się tych wstrętnych fobii i kompleksów?

Hey, nie wypowiadaj się w imieniu Polaków, których się wstydzisz! Jak ci się nie podoba to droga wolan, wypad i się wtedy wymieszaj, choć moim zdaniem jesteś już dostatecznie pomieszany, jeszcze trochę i dostaniesz kręćka.
Polonius3 1,000 | 12,446
21 Sep 2015 #49
ciemnogród

Cały naród polski wzdycha do mitycznego Jasnogrodu w wydaniu różnych Palikotów, Kaliszów, Biedroniów, Grodzkich i innych "postępowców", popartych platformerskim Lemingradem!
Jardinero 1 | 407
21 Sep 2015 #50
Nie parodiuj. Nie ma żadnego Jasnogrodu. I nie trzeba od razu popadać ze skrajności w skrajność (jedna z naszych bardziej zgubnych cech narodowych).
Ale ciemnogród, żerowanie na najniższych ludzkich instynktach, obiecanie gruszek na wierzbie jak najbardziej. Przykłady tyczące się PiS-u? Proszę bardzo:
- obietnica zniżenia wieku emerytalnego (kto, z czego, i czyją pracą za to wszystko zapłaci, jeżeli tendencja średniej życia cały czas się wydłuża, a kraje zachodnie wydłużają ten wiek? jaką wysokość emerytur ci ludzie sobie wypracują? a pognębiający się niż demograficzny?)

-fabrykowanie, promowanie i hołdowanie bredni o zamachu smoleńskim
-utrzymywanie w partii bardzo szkodliwych odlotowców typu Antoni M
-podważanie demokracji instytucji państwa za każdym razem kiedy coś nie jest po myśli PiS albo gdy przegrywają wybory
-wchodzenie w odbyt KK w PL, Watykanowi, Jankesom
-brak woli i umiejętności nawiązywania dialogów z sąsiadami
-straszenie Ruskiem i Niemcem i UE
-demonizacja UE
-wywoływanie wojny polsko-polskiej, szerzenie zawiści i podział społeczeństwa na 'prawdziwych' i tych 'udawanych' polaków
-ręczne sterowanie wymiarem sprawiedliwości
-wizja zamiany PL w Europejski skansen.
Polonius3 1,000 | 12,446
21 Sep 2015 #51
Nie ma żadnego Jasnogrodu

Ów Jasnogród to brak wszelkich etycznych i estetyzcnych hamulców -- wszystko wolno ale tylko w granicach wytyczonych przez tzw. "poprawność polityczna". Jest wolność słowa, ale tylko dla tych, którzy się zgadzają z jedyną słuszną, czyli libertyńsko-lewicową wersją rzeczywistości. W Polsce może jeszcze do tego nie doszło, ale u Jankesów widać to było po uznaniu przez mulatka Obambo, że chłop może z chłopem się żenić. Ktokolwiek się nie zgadzał, napisał artyluł lub podpisał petycję przeciw takiemu "postępowi" narażał się na utratę pracy, bankructwo, wilczy bilet, dwóje w szkole czy bojkot towarzyski. W Norwegii zabiera się polskim rodzicom rodzone dzieci, bo jakiś "życzliwy" sąsiad doniósł do socjalu, że ojciec głos raz na dziecko podniósł, i oddaje się je homosekualnej rodzinie zastępczej. Ów libertyński raj to zasada, że płeć jest rzeczą umowną i wystarczy zadeklarować, że jest się innej płci niż się jest naprawdę, by tak się stało. Podobno Platfusowy Sejm coś takiego już uchwalił. Oczywiście jeszcze pozostaje dużo do zrobienia: trzeba uchwalić wreszcie prawo proaborcyjne (darmowa skrobanka na życzenie za pieniądze podatnika), bezpłatne rozdawnictwo prezerwatyw w gimnazajch i wiele innych "postępowych" rozwiązań. Komu taka Polska nie odpowiada ma jedną opcję: G£OSOWAĆ NA ZJEDNOCZONĄ PRAWICĘ!
Jardinero 1 | 407
21 Sep 2015 #52
No przecież pisałem, nie trzeba od razu popadać ze skrajności w skrajność... uff, niestety, do niektórych to jak widać nie dociera - małpiego rozumu od razu dostają.

G£OSOWAĆ NA ZJEDNOCZONĄ PRAWICĘ!

Bądźmy szczerzy: to są obłąkańcy. Bardziej logiczna jest nowoczesna.pl...
Wulkan - | 3,250
22 Sep 2015 #53
Przykłady tyczące się PiS-u? Proszę bardzo:

Śmieszne są twoje przykłady ogrodniku no bo jak to się ma do PO:
- Afera taśmowa
- Afera hazardowa
- Afera stadionowa
- Afera stoczniowa
- Afera gazowa
- Afera wyciągowa
- Afera autostradowa
- Afera ambergold
.... i wiele więcej
Polonius3 1,000 | 12,446
22 Sep 2015 #54
w skrajność

Zależy jak kto definiuje skrajność. Stany zawsze były krajem na ogół centrowym, ale jak dorwał się do władzy lewak Obambo.... Po drugie Polacy bezmyślnie małpują Amerykę, więc zakorzenienie się w Polsce tych "postępowych" (?!) patologii to tylko kwestia czasu.
Ziemowit 13 | 4,272
22 Sep 2015 #55
To prawda, nadszedł już czas, aby pogonić Platformę. Ale bądźmy szczerzy, po PiS-ie nie należy spodziewać się jakichś nadzwyczajnych rzeczy. Oby tylko nie było gorzej! Platforma już się zużyła i opatrzyła po 8 latach. Co prawda PiS zużył się niegdyś o wiele szybciej niż Platforma, bo tylko 2 lata mu wystarczyły, aby wyborcy orzekli: tym państwu już dziękujemy! Jak będzie tym razem? Pożyjemy, zobaczymy ...
Jardinero 1 | 407
22 Sep 2015 #56
POgonić złych, tylko po to, aby zmienili ich jeszcze gorsi, którzy na dodatek podminowują demokrację w kraju?! Toż to kretyństwo!
Dziwi mnie naiwność tych, którym się wydaje, że PiSowcy czy inni narodowcy są z innej gliny: każda władza jest korupcjogenna, nie ma siły żeby było inaczej... afery jak były tak i będą - nawet w najświętrzym pod słońcem Watykanie ich pełno - ot, ludzka natura... trzeba raczej dać szanse nowym, np. tym z nowoczesna.pl, niż zakapiorom z prawicy...

Stany zawsze były krajem na ogół centrowym,

Wręcz przeciwnie. To kraj można powiedzieć zbudowany na kontrastach i skrajnościach. Ale demokratycznie na tyle dojrzały, że przynajmniej politycy są się jakoś dogadać, znaleźć jakiś kompromis, wypośrodkować. Tego niestety brakuje w PLu jak rybom tlenu w wodzie. Dyskurs polityczny zszedł dawno na psy, a chamstwa i osobistych ataków poniżej pasa nie da się bez obrzydzenia słuchać...
Wulkan - | 3,250
22 Sep 2015 #57
Jak w korycie pełno to się świnie będą pchały. Świnie z PO już się dość nażarły.
Polonius3 1,000 | 12,446
23 Sep 2015 #58
dość nażarły

...i nakradły!
Jardinero 1 | 407
23 Sep 2015 #59
Przyjdą następni, będzie podobnie...
Polonius3 1,000 | 12,446
23 Sep 2015 #60
Chciałoby się myśleć, że tak nie będzie, ale jak świat światem......
Niepodważalnym celem polityki było, jest i prawdopdobnei zawsze będzie: dopchać się do korytya i kurczowo trzymać się tam jak najłudżej!


Home / Po polsku / Polecam to, strony i wiadomości w sieci o Polsce
BoldItalic [quote]
 
To post as Guest, enter a temporary username or login and post as a member.