The BEST Guide to POLAND
Unanswered  |  Archives 
 
 
User: Guest

Home / Po polsku  % width posts: 1,761

Dyrdymałki o Niczem


Ziemowit 13 | 4,405
14 Apr 2021 #1,501
Ale Bill Gates w 2015 przewidział taką pandemię jak teraz

Było kilka prób generalnych przed obecną pandemią. Wirus ebola o mało co nie wywrócił świata, tylko mało kto o tym teraz pamięta. Obecna pandemia jest właściwie logicznym następstwem ciągu procesów rozwojowych na tej planecie.
Lenka 3 | 2,564
15 Apr 2021 #1,502
Wirus ebola o mało co nie wywrócił świata,

Tylko nie wiem, czy dobrze pamietam, ale ebola miała chyba śmiertelność w okolicach 50%
Ziemowit 13 | 4,405
15 Apr 2021 #1,503
Zatrzymano go dzięki m.in. heroicznej postawie pewnej pielęgniarki-Nigeryjki, która przeciwstawiła się bardzo wpływowym osobom. Niestety, zmarła ona potem na ebolę.
OP pawian 176 | 15,395
15 Apr 2021 #1,504
Obecna pandemia jest właściwie logicznym następstwem ciągu procesów rozwojowych na tej planecie.

No cóż, to chyba Natura zaczyna regulować populację na Ziemi która powoli wymyka się ludziom spod kontroli.
Spike31 2 | 2,224
16 Apr 2021 #1,505
Tylko nie wiem, czy dobrze pamietam, ale ebola miała chyba śmiertelność w okolicach 50%

Tak, a nieleczony 80-90%.

Natomiast straszna pandemia jaka nawiedzila ludzkosc (tak mowia w telewizji wiec to musi byc prawda) ma smiertelnosc na pograniczu zwyklej grypy.

A by dowiedziec sie ze jest sie nosicielem tej smiertelnej choroby nalezy sie przetestowac poniewaz w wiekszosci wypadkow jest ona bezobjawowa. Mozna przechorowac bezobjawowo i nigdy nie wiedziec ze bylo sie na krawedzi ;-)

Nota bene test nie wykrywa samego wirusa czy tez "choroby" a jego przeciwciala. Mozna wiec "przechorowac" bezjobjawowo, miec przeciwciala a kiedy wpadniesz pod samochod to i tak wypisza w akcie zgonu ze zabil cie #zajob

to chyba Natura zaczyna regulować populację

Nie natura tylko inzynieria spoleczna. Czubki w torbach na glowach pozamykani w domach, izolujacy sie od reszty sami oslabia swoj uklad odpornosciowy i wtedy rzeczywiscie byle przeziebienie moze ich rozlozyc.
Lenka 3 | 2,564
17 Apr 2021 #1,506
Słyszeliście już o strasznym stworze z Krakowa? Nazywa się lagun i został chwilową gwiazdą internetu .
OP pawian 176 | 15,395
17 Apr 2021 #1,507
Tak, smocze tradycje kontynuowane, ale widać jak zeszli na psy - nie dość że nie smok to nawet nie jaszczur, tylko zwykły rogalik. Co za upadek.... Kiedyś ludzie będą opowiadali wnukom - a za PiSu to nawet rogalik się źle kojarzył, taka to była władza. hahahaha
Przelotnyptak1 - | 585
17 Apr 2021 #1,508
[quote=pawian]Myślałem że jesteś odporniejszy. :):) A tu - miękkiszon.

Pawian, Błądząc po pozbawionej życia pustyni Everything about Poland, patrzę i moim pięknym oczom nie wierzę." Ptaszek" nieśmiało wygląda z tytułu, a post przez ciebie pisany. Żegnając się, aby ataku jakiejś złośliwej Zołzy uniknąć, uchyliłem kotarę.Przedwczesna radość zalała mi serce Tak to nikt inny tylko mój przyjaciel Paw

Darzy mnie pamięcią. Radość jak marna świeczka na wietrze zgasła, przeminęła z wiatrem. Wyraziłeś zwątpienie, niezdecydowany, niczym Wańka Wstańka bez zajęcia smiałej decyzji. Aby Twój kręgosłup podreperować choć deczko powiem bez wahania, że do niszczących elementów w Dyrdymałach nie mam wątpliwości, A czytając posty, szczyt hipokrytki, nic dziwnego, że uczciwego Polaka, krew zalewa. Mowie o poście sprzed paru tygodni, gdzie Big Foot /Literarry Critic, bezczelnie zaatakował niewinnego czytelnika za niedostateczny wkład w Dyrdymalskie autorstwo. Bezczelność bez granic.
OP pawian 176 | 15,395
17 Apr 2021 #1,509
że uczciwego Polaka, krew zalewa

Uczciwy Polak to siedzi w domu w Polsce i kombinuje jak koniec z końcem związać. hahaha

gdzie Big Foot /Literarry Critic,

Niestety, nie wiem o co chodzi. Tutaj dzieje się tyle nowych rzeczy codziennie a ty o jakiejś prehistorii.
Przelotnyptak1 - | 585
18 Apr 2021 #1,510
Sam o to prosiłeś. To co uważasz za odpwiedz to tylko masa baniek mydlanych, puszczanych przez Twoją dupeczność,zaś brakiem zrozumienia
zwyklej prostej mowy, podpierasz się niczym kaleka kulasą.Po to abyś zrozumiał, obdarze Cię bajeczką, pocztowką z prehistorii.Slachetni rycerze z dalekiej, mlekiem i miodem płynacej kainy, zwanej Random, słyszac o kryzysie,braku wyobraźni, mordzie popełnianym na szlachetnej wenie, pospieszyli z pomoca.Szli z piekna scenka z prawdziwego zycia okraszana rownie pieknym wierszykiem.Odpowidzią był wśćekły atak z pianą na sinych wargach rozwcieczona hydra Slyszalem ,że do dzis wiele komnat ocieka pianą , pozostalosci z ostatniego ataku Hydry.Troszeczke prejaśniają ci się scenki z prehistorii?Rozumiesz coś nie ,coś Czy planujesz nastepną sesję puszczania baniek mydlanych?
Mr Grunwald 30 | 2,004
19 Apr 2021 #1,511
Ciekaw jestem czy jaki wpływ ma pogoda na humor i czy da się temu zabiec? Na przykład myśleć o dobrych stronach deszczu
Lenka 3 | 2,564
19 Apr 2021 #1,512
Nie wiem, co by wykazały badania (chociaż czy to przypadek, że narody z ciepłych regionów są bardziej otwarte), ale ja stanowczo odczuwam różnicę.
Mr Grunwald 30 | 2,004
19 Apr 2021 #1,513
Patrząc na osoby z krajów Ameryki południowej to są tacy ciepli, a osoba z krajów skandynawskich jest bardziej na odwrót.

Temperatura i jakoś ziemi ma wpływ na jakość i ilość jedzenia w danym miejscu. A mogę sobie wyobrazić zwiększoną niechęć do ludzi w zimnych terenach gdzie o jedzenie jest ważniejsze zawalczyć niż w miejscach gdzie jest na wyciągnięciu ręki.

Przecież jedzenie ma ogromny wpływ na poczucie humory
Przelotnyptak1 - | 585
19 Apr 2021 #1,514
ale ja stanowczo odczuwam różnicę.

Ależ oczywiście, szczególnie mówiąc o mieszkańcach Maroko. Większość jednak Polaków nie zaprząta sobie głowy, takimi błahostkami, walcząc o poprawę bytu.

Szukanie ciepła w naturze Brytyjczyków, równe szukaniu palm na Biegunie Polnocnym::)) Nie inaczej z otwartością Arabów, cala kultura oparta na kłamstwie.

Ja wole roztrzepanych Polaków, mam Pawiana na mysli ::))
Spike31 2 | 2,224
19 Apr 2021 #1,515
Ja Brytyjczykow, czy moze scislej Anglikow, wlasnie cenie za to ze trzymaja dystans, maja kilka dosc sztywnych poziomow "poufalosci" w stosunku do innych osob i przestrzegaja zasady "my home is my castle". Dobieraja rowniez bardzo selektywnie grono przyjaciol. Pod tym wzgledem czuje sie tu bardzo komfortowo.

Polacy sa zbyt serdeczni i otwarci, zbyt inkluzywni. Byle nedza przyjedzie z Ukrainy, Bialorusi czy innych sowietow a juz witaja go prawie jak brata np: Czesi, ktorych poznalem w Londynie podchodza do tego inaczej. To powinno sie zmienic dla dobra i jakosci zycia calego polskiego spoleczenstwa.
Lyzko 30 | 7,397
19 Apr 2021 #1,516
Tak, Spike, tu zgodze sie. Kontrastywnie Polacy mówia "Gosc w domu, pan Bóg w domu." jak symbol goscinnosci Polaków:-)
OP pawian 176 | 15,395
20 Apr 2021 #1,517
Byle nedza przyjedzie z Ukrainy, Bialorusi czy innych sowietow a juz witaja go prawie jak brata

I bardzo dobrze. Niech witają. Ludzie są dobrzy z natury, to wychowanie ich zmienia we wrogów. A ty jesteś źle wychowany jak nie chcesz witać. Słusznie Lyżko wytknął Ci że Gość w dom, Bóg w dom. Zadałem Ci kiedyś pytanie - kiedy ostatnio miałeś kontakt z naukami chrześcijańskimi??? Bo widzę że kiepsko z tym u Ciebie.

To powinno sie zmienic dla dobra i jakosci zycia calego polskiego spoleczenstwa.

Społeczeństwa nacjonalistycznego? Nie, dziękuję. Wolę tradycyjne gościnne. I dlatego nacjonalizm promowany przez Was nie przejdzie bo zaprzecza polskiej tradycji, wychowaniu i prawdopodobnie także naszym genom. Wyście naprawdę zgłupieli w tej Konfie jeśli chcecie zmieniać takie rzeczy.
Strzelec35 28 | 1,614
20 Apr 2021 #1,518
mam nadzieje że jego będą tak traktować w angli czy niemiec jak on innych traktuje w polsce bo tchórze poloki tak robią tylko w swoim kraju a za granicą jesteście grzeczni czy boicie się murzynów. w barach oni są ważni w pijalnia piwa i wodki a za granicą muryzni ich gonią.
Przelotnyptak1 - | 585
20 Apr 2021 #1,519
Ja Brytyjczykow, czy moze scislej Anglikow, wlasnie cenie za to ze trzymaja dystans,

Trafny i wnikliwy komentarz, jak zwykle
Spike31 2 | 2,224
20 Apr 2021 #1,520
Ludzie są dobrzy z natury, to wychowanie ich zmienia we wrogów

Nigdzie nie wspominalem o wrogosci a jedynie o zachowaniu zdrowego dystansu i proporcji w kontaktach miedzyludzkich. Jak zwykle 'myslisz' emocjami zamiast rozumem.

mam nadzieje że jego będą tak traktować w angli czy niemiec

Mnie traktuja w Anglii bardzo dobrze poniewaz posiadam odpowiedni status spoleczny nalezny mojej profesji. Taki post-sowiecki margines spoleczny jak ty (Ukrainiec, Rosjanin czy Bialorusin?) na to liczyc nie moze.
Strzelec35 28 | 1,614
20 Apr 2021 #1,521
uwierz mi jak sie dowie twoja firma bedzie cancel ciebie jako cancel culture i nigdy juz nie będziesz miał na zachodzie pracy. jak bym sie dowiedzial kim jestes i nie bys byl tchurzem na lini co chowa sie z anicka i bym chetnie ci pokazal co o twkich ludziach jak ty mysla tam o pollacks. idz na twitter pod swoim imieniem i nazwiskiem i tak gadaj i zobaczymy co z toba bedzie tam. po prostu powiedz na twiterze co o murzynach czy black lives matter myslisz i jak superior sa pollacks.

Aw jakim sensie myslisz z epollacks sa lepsi od innych narodow co sa wschodnio bardziej polozone od nich? ze zydow mordowali pollacks i posiadlosci ukradli to sa lepsi?

acha i to idz eo pubow twm barow i powiedz jak pollacks sa super i zobacyzmy jak benda ciebie traktowac i jak ukriwncy czy inni sa chuje i murzyni tam. tchurzu.
Spike31 2 | 2,224
20 Apr 2021 #1,522
Proponuje bys podszkolil nieco znajomosc jezyka polskiego a byc moze dostaniesz prace w farmie troli w St. Petersburgu. To zapewne bylalby twoja pierwsza legalna praca w zyciu :-)
Strzelec35 28 | 1,614
20 Apr 2021 #1,523
Uwierz mi jakbyś w barze prawie byle jakim w Santa Cruz byś tak gadał o Pollacks czy innych nacjach czy rasach byś był wywalony conajmniej ale prawdopodbnie skopany i traktowany jak retard pollack you are. Nikt by tego nie chciał słyszeć a jak na złego byś trafił to by było źle dla ciebie. Ja raz tam jednej lasce grubej z włoskiego pochodzenia Ķówiłem prawde o meksykanach co Ķyśle ogólnie o nich i każdy pub co wchodziłem ona mówił wszystkim że pollack rasista comes in tak by ciebie też traktowali tylko gorzej bo ja tylko o meksykanach mówiłem co mīśle a nie innych nacjach i nie o wszystkich ich UWierz mi. Na twiterze też spróbuj tak gadać na angielskich rozmowach czy wątkach an twitter zobacz jak ciebie i retard pollacks tam traktują.

Na takich ludzi jak ty świat już nie ma tolerancji zobacz o się dzieje black lives matter w usa. Nikt dla cibeie i pollacks jak ty nie ma miejsca poza twoim małym Polskim ghetto. I ja nie wierze że nikt by ciebie na managerskiej roli czy nic tkaiego nie zatrudnił bo jesteś Polakiem i urodzony w wschodniej europie. Kłamieszjak kłamiesz z wszystkim co piszesz bo prawda jest że jestes Polakiem.

Tak samo jak nie wierze że ktoś by dał ci pozycje wysoką jako Polak w Angli nie wierze że nie jesteś jak gówno traktowany poza ghettem Polskim co przebywasz tam. Ja byłem w Berlinie w pubie pamiętam i taki rosjan dowiedział się że jestem z Polski i krzeszło pod ńog mi wzią jak ja miałem nogi oparte na nim a siedziałem na innym. Ja wiedziałem że ma powód w sumie powiedziałem zjakiego kraju pochodze to nie gniewało mnie ale na pewno ciebie tak traktują tam co dziennie.

udowodnij że bardzo ciebie szanują tam. dja jakiś anglików z twojej pracy niech powiedzą tu jak ciebie i polaks szanują jak ci miłość pokazują. Lbo conajmniej powiedz przykłady kiedy oni ci powiedzieli ż jesteś kepszy od rosjan czy polska jest super kraj czy ciebie szanują.
Lenka 3 | 2,564
20 Apr 2021 #1,524
nie wierze że ktoś by dał ci pozycje wysoką jako Polak w Angli

To mało wiesz.
Strzelec35 28 | 1,614
20 Apr 2021 #1,525
o bardzo dużo wiem. Ja mieszkałem i jeździłm po mnustwo krajach i w stanach zjednoczonych orawie cale życie i jak ten novichok mam podobne do niego wspomnienia czy orawde wiem co oni myślą o polaks i tak damo każdym innym krwjem co byłm. uwierz mi nikogo oni nie obchodzi czy nikt ich szanuje.

a ty jakie masz wykształcenie średnie czy mature w ogóle. ja mam u iwersytetu ameryki czy kalifornia bachelors coś co nawet nie wiesz istnieje. Plus ja jestem artysta i grafik designer i pisarz. kim th jesteś? ja jestem critical thinker nie półgówek nadjonalist heil hitler pollack.
Lenka 3 | 2,564
20 Apr 2021 #1,526
Tak, ja wiem, geniusz wrodzony. Daruj sobie bo mnie to nie rusza.
Wpadło Ci kiedyś do tego zakutego łba, że byłeś/jesteś traktowany w pewien sposób przez to jaki jesteś a nie kim jesteś?

A poza tym czemu mam zwracać uwagę na to co inni myślą o Polakach? Ja robię swoje i na nikogo się nie oglądam.
Strzelec35 28 | 1,614
20 Apr 2021 #1,527
nie znasz mnie jaki ja jestem. ma wiem co mi nauczyciel z angielskiego w podstawowce mówił co słyszal i polakach i czy ja wiem czemu jest taka opinia i tyle. i tyle wystarczy ze mam racje i każdy to wie. novichok tak samo mowil o jego swiadomoscia w usa. Czy on tez jest chory czy klamie?
Lenka 3 | 2,564
20 Apr 2021 #1,528
Po pierwsze Ty o Stanach i to z 20 lat temu A my o Europie teraz. To raz.
Dalej mi nie powiedziałeś czemu to jest istotne co inni myślą o Polakach? To dwa.
Strzelec35 28 | 1,614
20 Apr 2021 #1,529
nie jest istotne ale pokazuje hypokryzje ich jak oni o innych mysla ze sa mnustwo ludsi co tak damo o nich. tylko tyle. są hypokrytami.
Lenka 3 | 2,564
20 Apr 2021 #1,530
Sprawdź lepiej w słowniku co to znaczy 'hipokryzja'

Home / Po polsku / Dyrdymałki o Niczem
BoldItalic [quote]
 
To post as Guest, enter a temporary username or login and post as a member.