The BEST Guide to POLAND
Unanswered  |  Archives 
 
 
User: Guest

Home / Po polsku  % width posts: 1,469

Dyrdymałki o Niczem


Przelotnyptak1 - | 322
20 Sep 2020 #1,051
Oskarzasz Dolnego ,że wydudlił dwie pękate karafy, szlachetnego koniaku. Sam zaś Pan piszesz jak po wypróżnieniu wielgachnej butli of White Lightning

Nic dziwnego że nie kapujesz. Zapytałem Ciebie o wątku, nie zdając sprawy że to jest Twoj wątek Wyjaśniłeś i to było końcem tematu

Dalsze rozważania to bieg moich myśli ,rozmowa z samym sobą. Techniczne strony są mi obce.Do dzis nie rozumiem , kto i co upoważnia Ciebie do zamknięcia wątku?

Jeżeli jesteś uprawniony do oczyszczenia ze smieci danego wątku, innymi słowy do podjęcia decyzji o usunięciu niewygodnego posta, jestes de facto moderatorem formułujesz opinię, usuwając niewygodne posty. Moje spostrzeżenia ,jeżeli niezgodne z prawda, jeżeli się mylę ,proszę o wyjasnienie.
OP pawian 176 | 13,997
20 Sep 2020 #1,052
formułujesz opinię,

Aaah, więc jednak nawalił Ci translator. Tak się nie mówi po polsku, to jest typowa kalka z angielskiego która u nas nie występuje i dlatego mnie zmyliła. W polskim jest: wpływanie na, kierowanie, kształtowanie opinii.

jeżeli niezgodne z prawda, jeżeli się mylę ,proszę o wyjasnienie.

Nic więcej nie powiem bo jesteś kabel, łazisz po forum i rozpowiadasz wszystko to co tutaj omawiamy. Na cholerę chwalisz się Dżonowi o tym co tu usłyszałeś? Basta.
Przelotnyptak1 - | 322
20 Sep 2020 #1,053
Aaah, więc jednak nawalił Ci translator.

Widzę żeś biegły znawca translatorów, ja ledwie rozumiem słowo translator, brzmi jakoś obco,pewnie z zagranicy. Jak operować tym straszydłem ,nie mam pojęcia

Z tej właśnie przyczyny mijamy się jak dwa pociągi,w głębi nocy, jadące w przeciwnych kierunkach. Podobnie jak moje rozmowy z Panem Ziem , ja ledwie dukam

po Polsku, Ziem zaś buja w niedośęgłych wyżynach Google. Biedny ja biedny.

Z ciekawosci, sprawdzilem translator, tak, tak masz racje, nogi wyciągnął, jakieś sprężynki wyłażą z boku, rozpaczliwie to wygląda, z tego wynika ze moge liczyc tylko na siebie i Twoja legendarna tolerancje ::))

ranslator, tak, tak masz racje, nogi wyciągnął, jakieś sprężynki wyłażą z boku, rozpaczliwie to

O kuzwa Pawian, Twoja w tym wina, jak zwykle. Nnudziłes mnie tym przeklętym translatorem, więc chciałem poznać jego tajemnice, przez pomyłkę rozpatroszyłem drukarkę i stąd wlasnie te spręzynki.Drukarka w łeb wzieła ::))
OP pawian 176 | 13,997
20 Sep 2020 #1,054
Musisz być nieźle nawalony w to niedzielne popołudnie jeśli myli Ci się drukarka z elektronicznym tłumaczem. hahaha
Przelotnyptak1 - | 322
20 Sep 2020 #1,055
Jeszcze jesteś pod wpływem wielgachnej butli z "White Lightning"z wczorajszej balangi, jeżeli mylisz poranek z popołudniem.

Nawet mój komputer nęci gdyż nie mam pewności czy tłumacz nie podszywa sie pod komputer., Jeszcze jedna , Twoja uwaga i z komputera polecą sprężynki.długa przerwa w komunikacji ,to niechybny znak ,że pokusie uległem i komputer już, kaput.
OP pawian 176 | 13,997
20 Sep 2020 #1,056
Aaa, fucktycznie, zapomniałem że jesteś w strefie USA. Skleroza.

Co to znaczy że komputer nęci???
Aha, o jakim komputerze mówisz? Przecież nadajesz z komórki albo tableta, bo prawie nigdy nie masz normalnego cytatu tylko jakiś pochlastany.
Przelotnyptak1 - | 322
20 Sep 2020 #1,057
Next time i will definitely try Klingan, Polski spływa jak deszcz po kaczce.To moja ostatnia proba, penetracji, betonowej czaszki:::::)))))
Hadzie jeden, cytaty -szmaty, nie cytuje nikogo , nigdy.To co z uporem bierzesz za cytat jest znakiem informacyjnym ,że odpowiadam na ten a nie inny,Twój post.

Mówiąc inaczej, zamiast"cytowania Twoich bazgrołów " mogę napisać; Odpowiedz na post#1057.Z tym samym skutkiem, nic nie zrozumiesz ::::::)))))
Przelotnyptak1 - | 322
20 Sep 2020 #1,058
Aaa, fucktycznie, zapomniałem że jesteś w strefie USA. Skleroza.

Skleroza , nie przeczę, poza tym galonik of White Lighting, poprzedniej nocy ::))
OP pawian 176 | 13,997
20 Sep 2020 #1,059
Owszem, cytujesz.

Tylko że takie pochlastane cytowanie trochę głupio wygląda i utrudnia odbiór. Jestem pewny że musisz tak robić bo Ci komórka narzuca, a nie z własnej woli. W zeszłym roku miałeś normalne cytaty, to się zmieniło kilka miesięcy temu jak wróciłeś po dłuższej przerwie.

Zresztą, jak musisz to trudno, ale przynajmniej się przyznaj do tego jak mężczyzna a nie baw w chowanego.

Ciągle wspominasz to White Lightning. Nie chce mi się szukać, co to jest?
OP pawian 176 | 13,997
20 Sep 2020 #1,060
Oo, teraz widzę porzondny cytat! Dałeś rade! Polak potrafi!
Przelotnyptak1 - | 322
20 Sep 2020 #1,061
Zresztą, jak musisz to trudno, ale przynajmniej się przyznaj do tego jak mężczyzna a nie baw w chowanego.

Miałem rację,nic nie rozumiesz. Next ,Klingan::))

co to jest?

Piorunujący bimber, rodem z gór of South Carolina.
Znając Ciebie jak zły grosz, przypuszczam że szukałeś, tylko Twój tłumacz do dupy
OP pawian 176 | 13,997
20 Sep 2020 #1,062
Oo, teraz widzę porzondny cytat! Dałeś rade! Polak potrafi!

Albo Staff potrafi. Patrzę na Twoje starsze posty i widzę że w każdym masz już porządny cytat. Wow, Cud mniemany czyli Krakowiacy i Górale.

Ptak, podziękuj Staffowi który z nudów czyta nasze bazgroły i reaguje na bieżąco.
Nie, nie szukałem. Zresztą bimber nazywa się moonshine, księżycówka. To Twoje White myślałem ze to jakieś wińsko bo mówiłeś o galonie a to jest prawie 4 litry. Wypicie tyle bimbru to murowany zgon. Tak mi źle życzysz???????
Przelotnyptak1 - | 322
20 Sep 2020 #1,063
Paw nie bądź małostkowy litr czy cztery, kto liczy? Ze zgonem nie inaczej, każdemu murowany. Koordynacja czasowa to taka błahostka, pij nie zwracaj uwagi na możliwość przedwczesnego zgonu, tym bardziej że galon to nie jakiś marny litr. Zwracaj więcej uwagi na czystość ojczystego języka. Na Dyrdrmalkach pisze się bimber nie zaś moonshine. Życzę Tobie bimbru beczkę i żoneczkę jak laleczkę.Wprawdzie plagiat , pasował mi jednak, abyś nie wątpił o moich dobrych życzeniach ::)
Przelotnyptak1 - | 322
21 Sep 2020 #1,064
# 1063 Pawian

Czy aprobujesz nowa metode cytowania?Jestem niezwykle dumny, to moja inwencja. Spędziłem wiele sekund myśląc o Twoich trudnościach, po to tylko aby ułatwić Tobie, przyjacielu zrozumienie, naszych rozmów, wprawdzie tylko cytatów.
Przelotnyptak1 - | 322
21 Sep 2020 #1,065
#0000 Pawian

Bezmyslnie petając się po Polskim Forum, przypadkowo trafilem na ciekawa, choć pelną ignoracji dyskusję, na temat bliski mojemu sercu
mianowicie ; jesienna zmiana kolorów lisci.Piekne fotki , jesienne klejnoty, z Pawiana farmy. Reszta fotek to przeciętne widoki, jakieś tam pnące po murach dzikie winorośla.Porównując, jesienne kolory w Polsce i USA tym bardziej faworyzując Polską jesień, to niewyszukane kłamstwo .Znam intymnie obie strony medalu,

nawet włączając w to Bieszczady, nie ma porównania.Pawian ,nawet Twój czarujący zakątek, to sztuczne, domowe akwarium, mieszkanko dla kilku rybek o pięknych kolorach.USA to naturalna bezgraniczna rafa koralowa z milionami żyjątek cała tęcza pulsujących kolorów.Just be honest.Tym Bardziej ,że Polskie lasy w większości iglaste.Sadzac po Twoim czarującym zakątku, twoja szara, liberalna dusza jeszcze reaguje na piękno natury, jeszcze żyje, nie tak jak dusza Pana Ziema całkiem kaput

::::::)))))
OP pawian 176 | 13,997
21 Sep 2020 #1,066
Życzę Tobie bimbru beczkę i żoneczkę jak laleczkę.

hahaha To przyśpiewka z polskiego wesela w Chicago???

Czy aprobujesz nowa metode cytowania?

Nie, też do dupy. Np podajesz numer swojego posta. Kogo w końcu cytujesz - mnie czy siebie? Jeśli ten post będzie widoczny na ekranie, to spoko. Ale jak to będzie gdzieś na poprzednich stronach, to nie będę się bawił w szukanie tylko dlatego że Ci się nie chce porządnie cytować. W takim razie ryzykujesz że część wiadomości pozostanie bez odpowiedzi. Jasne? hahahaha

Co masz z tą komórką? Co to za badziew?

USA to naturalna bezgraniczna rafa koralowa z milionami żyjątek cała tęcza pulsujących kolorów

możliwe że widoczki niezłe ale atmosfera do kitu.
Przelotnyptak1 - | 322
21 Sep 2020 #1,067
#1066 nędzny post Pawiana,inteligentna, wyczerpująca odpowiedz Ptaka """)))

Nic nie kumasz, z Polski z Polski miły bracie, tam powietrze czeka na Cię:::))) .Jakie tam znowu Szikago?

Atmosfera calkiem normalna 760 mm of mercury,1.013. 25 millibars na poziome morza ::))

W takim razie ryzykujesz że część wiadomości pozostanie bez odpowiedzi. Jasne? hahahaha

Pomyślałeś o skutkach pochopnej decyzji,Ryzykujesz wegetację w liberalnej ciemnocie, w stanie ograniczonej świadomości, zamknięty w parametrach kłamstw i obłudy,

jednocześnie skazując mnie, Twojego przyjaciela , na współpracę z Panem Ziemem ::))
OP pawian 176 | 13,997
22 Sep 2020 #1,068
liberalnej ciemnocie

Pomyliłeś kierunki - to konserwa jest ciemnotą, progresiści zawsze byli postępowi - nawet nazwa po angielsku na to wskazuje - progressive.

Twojego przyjaciela

Takiś przyjaciel jak ZSRR dla Polski w 1939. hahahahaha

Atmosfera calkiem normalna

Nie, bo męczycie i znęcacie się nad Murzynami.
Przelotnyptak1 - | 322
23 Sep 2020 #1,069
Nie, bo męczycie i znęcacie się nad Murzynami.

Czy w tej chwili jest dostępna licencja, pozwalająca na bezsensowne beczenie w rytmie, dwa i połowa i znowu od nowa?
Ostatnia próba w celu penetracji ,betonowej czaszki. Jestem świadomy faktu, że tłukąc palka po sztachetach, czy
cywilizowana wymiana poglądów na temat atmosfery terroru w USA,wylądują w piaskownicy o nazwie IGNORANCJA
Na ekranie tv ,w programie FOX kolejna tragedia.Commentator Tucker Carlson.Biały, atakowany ,w samoobronie zastrzelił przestępcę. Po długich tarapatach, uniewinniony, koniec ,kropka, the end. Ale Antifa ,BLM , stosując metodę nacisku terroru i gróźb, przekonała demokratę, prokuratora, że "biały rasista" jest morderca.

Sprawa wróciła do sądu, niewinny człowiek ,następnego dnia popełnił samobójstwo. Twoi pupilkowie, celebrowali morderstwo niewinnej ludzkiej istoty
gratulując sobie roboty ,well done i calonocne party.

to konserwa jest ciemnotą, progresiści zawsze byli postępowi

Konserwatysci bronia holubią doceniają, to co najlepsze w tym kraju, szanują konserwują prawa które prowadziły kraj do postępu i dobrobytu
Progres bez, przemyślanego celu,to pęd stada bydła ku przepaści,tym bardziej gdy bydło poganiane przez brainless Gentle Giants

nawet nazwa po angielsku na to wskazuje - progressive.

Nie inacej niz Choice zamiast mord niewinnych, nienarodzonych
kondzior 12 | 1,196
23 Sep 2020 #1,070
Progres bez, przemyślanego celu,to pęd stada bydła ku przepaśc

To są to teraz są "normalni polacy". "Progres" zawitał do naszego chlewa osranego gównem i młodzież łyka ideolo sjw bez popity. Polska ma szanse przekształcić się z postkomunistycznego drugiego świata w progresywny sjw kurwidołek z pominięciem fazy wygodnej, hedonistycznej utopii jaką miała zachodnia europa i stany w latach 90tych i 2000. Super, kurwa, no po prostu super :/
Ziemowit 13 | 4,182
23 Sep 2020 #1,071
Przemawia przez Ciebie ogromna zgryzota, emigranckie niespełnienie i wielki żal za młodością, która za szybko przeminęła.

To se ne vrati, pane Havranek, to se ne vrati!

A co to jest 'sjw'?
kondzior 12 | 1,196
23 Sep 2020 #1,072
A co to jest 'sjw'?

social justice warrior

To se ne vrati, pane Havranek, to se ne vrati!

Tak samo mógłby powiedzieć szwed, niemiec albo amerykanin 20-25 lat temu. Oni przynajmniej wtedy nie wiedzieli w jaką stronę to całe gówno będzie ewoluować, my już wiemy a i tak się tam pchamy lol. Polaczki to jednak głupi naród, ooooj głupi :/
Lenka 3 | 2,353
23 Sep 2020 #1,073
Polaczki to jednak głupi naród, ooooj głupi :/

Ewidentnie skoro niektórym z nas nie wpadnie do głowy, że inni mogą zupełnie odmiennie definiować zgniliznę. Dla mnie zgnilizna to np strefy wolne od LGBT, to Rydzyk, to Ordo Iuris i jeszcze kilka innych rzeczy.
kondzior 12 | 1,196
23 Sep 2020 #1,074
Peeewnie, lepszy odchył w strone szeroko pojętego sjw, że jak wyrażasz dezaprobatę wobec ruchu blm/antifa robiącego rozpierdol z powodu jakiegoś martwego bandziorka narkomana to jest to "rasistowska retoryka" XDDDD
Lenka 3 | 2,353
23 Sep 2020 #1,075
jakiegoś martwego bandziorka narkomana

Pomijając to, że Twoja retoryka wskazuje na innego rodzaju zgniliznę a mianowicie moralną to jeśli on był bandziorkiem (A był) to ten policjant jest zbrodniarzem.

Co do protestów to się zupełnie z nimi nie zgadzam i nie widzę czemu ma być albo to albo to.
OP pawian 176 | 13,997
23 Sep 2020 #1,076
ruchu blm/antifa robiącego rozpierdol z powodu jakiegoś martwego bandziorka narkomana

Przykro mi ale trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Jak się kiedyś nasprowadzało czarnych do Hameryki, to niestety trzeba o nich dbać!! Do setnego pokolenia będą biali Amerykanie obciążeni przekleństwem niewolnictwa. Czarni mają prawo protestować bo biała Ameryka cały czas ich odrzuca. Proste? Proste.

z powodu jakiegoś martwego bandziorka narkomana

O właśnie, cudowna ilustracja tego co mówię.

Biały, atakowany ,w samoobronie zastrzelił przestępcę.

Czy nie zapomniałeś dodać? : który uciekał z ukradzionym jabłkiem.
Przelotnyptak1 - | 322
23 Sep 2020 #1,077
to np strefy wolne od LGBT,

Strefy wolne od LGBT uzasadnione widoczną dla normalnych ludzi potrzebą.Tobie zaś powinno wystarczyć,że prawo nie dotyczy Twojej sypialni.
Faktem wprost żenującym, patrząc z neutralnej pozycji,to fakt ze ktoś uprzedzony jak Ty funkcjonował w roli moderatora (if true) pozwalając na mierzenie innych swoją .fałszywą miarką.
OP pawian 176 | 13,997
23 Sep 2020 #1,078
normalnych ludzi

Czyżby naprawdę normalnych? Więc Trampek który nie ogłasza takich stref w USA jest nienormalny? To dlaczego go wielbisz? Ciągnie swój do swego? hahaha
Przelotnyptak1 - | 322
23 Sep 2020 #1,079
Ignorancka analiza, niegodna osoby z funkcjonującą makówką i do tego bez odrobiny żenady. Wiem że mielesz odchody w kłótliwej makownicy. Chyba czas przestać
OP pawian 176 | 13,997
23 Sep 2020 #1,080
Fuj, czemu tak po chamsku? Zrzynasz z Irona? Ptaszku, wrzuć na luz, to jest tylko forum a ty się podniecasz jakby Biden już był prezydentem. Wtedy się wściekaj i rzucaj kupą w Biały Dom, a teraz zachowaj siły. buahahahahahaha

Home / Po polsku / Dyrdymałki o Niczem
BoldItalic [quote]
 
To post as Guest, enter a temporary username or login and post as a member.